top of page

Elektrony a pneumatiky od Auto Nedvěd – nabídkaVenku už začalo jaro a to je mimo jiné spojeno i s přezouváním pneumatik. Auto Nedvěd si proto pro vás připravilo nabídku ALU disků od předních kvalitních výrobců, především z Německa. Široký sortiment nových a použitých pneumatik a ráfky za bezkonkurenční ceny a co víc, cena odpovídá stavu!Sezónní nabídka, co vám nabízíme


Pomůžeme vám s výběrem ideální pneumatiky právě pro vaše auto. Auto Nedvěd nabízí širokou škálu značek, velikostí a specifikací, které vám zajistí bezpečné cestování za všech okolností. Pneumatiky i ráfky nabízíme ve velké cenové rozmanitosti, na své si přijde zkrátka každý. Můžete si vybrat ze značek jako jsou na příklad Tomason, Alutec, Borbet, Dezent, Keskin, BBS a mnohem více. Auto Nedvěd svůj výběr zaměřoval především pro majitele vozů ŠKODA, Volkswagen, Audi, Seat, Ford, BMW a další.


Jak probíhá výběr pneumatik a ráfků


Všechny použité pneumatiky musí být vždy před prodejem pečlivě zkontrolovány. Spolupracujeme s odborníky, kteří jsou vyškoleni a používají speciální stroje pro zkoumání stavu pneumatik, na příklad pomocí laseru. Díky přesnému testování můžeme tedy vyloučit poškození a zaručit nejvyšší kvalitu a bezpečnost. Naši zásobu nových a použitých pneumatik a ráfků získáváme od našich obchodních partnerů. Vše si vybíráme, nakládáme a odvážíme osobně.


Pokud máte zájem, kontaktujte Auto Nedvěd na telefonu, emailu, facebooku, nebo na instagramu a obdržíte od nás individuální nabídku, kdy vám zašleme fotografie celé sady.

#autonedved #dovoz #dovozaut #liberec esko #autozdovozu #aludisky #elektrony

248 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page