top of page

Dovoz auta ze zahraničí: nezanedbatelné výhody

Přemýšlíte nad koupí ojetého vozu a nabídka domácích prodejců vás neoslovila? Mnoho lidí si rádo vybere vůz z německého trhu a Auto Nedvěd vám auto nejen pomůže vybrat na základě našich zkušeností, ale pro váš vůz zajedeme a provedeme veškeré náležitosti nutné k provozu na českých silnicích.


Proč dovoz auta z Německa


Nabízí se hned několik důvodů, proč si koupit ojeté auto právě v Německu a ne v České republice. To co chceme všichni a ne vždy tomu tak je, ano, hovoříme o skutečném stavu kilometrů na tachometru. Stáčení tachometru se v Německu považuje za trestný čin, není však vyloučeno, že ani tam se s touto nepříjemností nesetkáte, a proto je dobré vybrat si kvalitního dovozce aut, který už toto zajistí za vás.


Kvalitní nabídka vozů


Majitelé aut v Německu dbají na pravidelné servisování v autorizovaných servisech. Je tam tedy evidován stav kilometrů a to je pro kupujícího známkou toho, že vše je jak má být. Opravy aut se provádějí s použitím originálních náhradních dílů. K vozidlu tedy většinou dostanete i servisní knížkou s veškerou historií a dva klíčky k autu. Zkrácené řečeno, pravidelné prohlídky v autorizovaných servisech vám zaručí vyšší životní úroveň.Vyvarujte se překupníkům


Dbejte velké opatrnosti, od koho auto kupujete. Jestliže narazíte na překupníka, je velká pravděpodobnost, že se vám bude snažit prodat auto, u kterého výhody, které jsme popisovali výše, nemusí platit ani zdaleka.


Neváhejte a obraťte se na Auto Nedvěd ještě dnes a my vám zajistíme dovoz auta, prověříme vámi vybraného prodejce a zkontrolujeme technický stav vozidla s naší diagnostikou. Vaše spokojenost a komfort při výběru auta jsou pro nás prioritou.270 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page