top of page

Audi sraz Špindlerův Mlýn


Vážení příznivci vozů značky Audi a milovníci pohonu Quattro, tímto bychom vás chtěli pozvat na jedinečnou akci v České republice a sice Audi sraz ve Špindlerově Mlýně. Akce proběhne o víkendu 8.-9. září 2018, tak si udělejte čas a dorazte!


Na co se můžete těšit?


Čeká vás veřejná prezentace vozů moderátorem, fotografové, soutěže, kameraman, dron, ale také třeba koncerty. Pro vaši ratolest bude připraven dětský koutek. O zábavu bude rozhodně postaráno.


Kde a kdy?


U sjezdovky Svatý Petr, známé jako Home of Quattro. Zahájení je v 8:00 8. 9. 2018. Generálním partnerem této akce je Skiareál Špindlerův Mlýn a AUDI home of quattro.Home of quattro - Špindlerův Mlýn


Není lepšího místa konání, než samotný domov pohonu Quattro. Kromě srazu Audi můžete využít možnosti relaxace, které “Špindl” nabízí. Malebný Špindlerův Mlýn je horské městečko plné zábavy a je každým rokem cílem několika tisíc turistů. Je to ráj v Krkonoších. Špindlerův Mlýn vám například nabízí aquapark, kryté tenisové haly, bowlingové dráhy nebo špičková wellness centra.

Pokud vás tato akce zaujala a máte zájem se zviditelnit mezi fanoušky vozů Audi, neváhejte nás oslovit.


Partneři:

Auto Řéža Jilemnice

Skiareál Špindlerův Mlýn

Home of quattroBudeme se na vás těšit.

364 zobrazení0 komentářů
bottom of page